Zamjenici

Objavljeno 7. svibnja 2012.

ZAMJENIK GRADONAČELNIKA GRADA NOVOG VINODOLSKOG

(Mandatno razdoblje od 2013. do 2017. godine)

  • Velimir Piškulić, oec. (obnašao dužnost zamjenika gradonačelnika od lokalnih izbora održanih dana 19. svibnja 2013. godine do 23. siječnja 2016. godine, kada postaje obnašatelj dužnosti gradonačelnika, nakon što je gradonačelnik i saborski zastupnik Oleg Butković imenovan za ministra mora, prometa i infrastrukture u Vladi Republike Hrvatske, dana 22. siječnja 2016. godine)